bkloky_dorast.jpg

Partner

M SR U13

Category
SZBe
Date
2019-12-14

DBK Bratislava

 
 

All Dates

  • 2019-12-14

Bedmintonový klub Lokomotíva Košice

www.bedmintonloky.sk

email: klub@bedmintonloky.sk

Finančná podpora

Badmintonovému klubu Lokomotíva Košice bola od mesta KOŠICE poskytnutá finančná podpora z Fondu Mládežníckeho športu v roku 2019 vo výške 3837,- €.
Finančné prostriedky boli použité na sústredenia a nákup športových potrieb pre našich hráčov a hráčky vo veku 10 až 23 rokov počas sezóny 2019.

 

Vyúčtovanie dotácie od mesta Košice

 

 

Najbližšie podujatia

01
feb
Spoje Bratislava

01
feb
Loko Košice

08
feb
Hrachovo

15
feb
Loko Košice

22
feb
Spoje Bratislava

Extraliga 2019 - konečné poradie

1.   AGB ekoservis Košice
2.   Sokol Ilava
3.   Spoje Bratislava
4.   Lokomotíva Košice
5.   Merkury Broker Košice
6.   CEVA Trenčín
7.   OLIVER Košice

Aktuality

Na prvom tohtoročnom turnaji GP A dospelých v Trenčíne vybojovala turnajový triumf pre Loky Natália Tomčová v dvojhre žien, keď v klubovom finále porazila v tesnom súboji Michaelu Telehaničovú. Ďaľšie...

MSR dospelých

Tohtoročné majstrovstvá Slovenska dospelých môžeme označiť ako veľmi úspešné. Štyri tituly z piatich možných skončili v rukách zástupcov košickej Lokomotívy.

Natália s majstrovským titulom

Na "domácom" šampionáte v kategórii U17 sme získali jednu zlatú, štyri strieborné a tri bronzové medaile. K ďaľším titulom nechýbalo veľa, zastúpenie sme mali vo finále každej z disciplín, ale špička ...

Lokomotíva Košice s ôsmym titulom v rade

Výprava košických bedmintonistov na záverečné kolo Extraligy sa zo Zvolena vracala v dobrej nálade. Prvé družstvo, štartujúce pod reklamným názvom AGB Ekoservis Košice, dvíhalo nad hlavu majstrovský p...

Finále Extraligy

Už tento víkend, 23.-24.11.2019, sa vo Zvolene odohrá finálové kolo Extraligy zmiešaných družstiev. Medzi šesticou účastníkov budú aj naše dve družstvá.

Slovensko získalo na medzinárodnom turnaji Slovak Youth U17 v Trenčíne dve zlaté umiestnenia. Nás teší, že v oboch figurovali naši zástupcovia.

© 2017 RHplus. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper