bkloky.jpg

Partner

Ženy Loky majú všetky prvenstvá

Z turnaja GP A dospelých v Ilave putujú do Košíc tri prvenstvá a o všetky sa zaslúžila ženská časť našej výpravy. Samotný turnaj bol poznačený množstvom odhlášok a neúčasťou najlepších hráčov.

V dvojhre žien dominovala Natália Tomčová, vo finále sa stretli s Michaelou Telehaničovou a po ďaľšom ich vzájomnom vyrovnanom zápase sa tešila Natália po výsledku 21:19, 21:19.

Natália pridala prvenstvo vo štvorhre spoločne s Júliou Chmurovičovou (PBA Prešov). Vo finále porazili dvojicu Krajčiová / Zaťková 21:7,21:10. Zaujímavosťou je, že tento žilinský pár sa do finále dostal bez jediného odohraného zápasu.

Michaela so Simeonom Suchým (BKK Sliač) nenašli premožiteľa v zmiešanej štvorhre. Na finále proti nim nenastúpili Vachálek / Slosiariková (Spoje Bratislava /Lokomotíva Košice).

Medzi mužmi sa najďalej dostal Matej Poláček v dvojhre. V semifinálovom súboji podľahol Vachálkovi (Spoje Bratislava) 9:21,13:21. Vo štvorhre sa do semifinále prebojoval Peter Radoczi s Borisom Karpjákom (PBA Prešov). Do finále ich ale nepustil pár Horák / Klačanský (Ilava/CEVA Trenčín) po setoch 22:24,14:21.

Bedmintonový klub Lokomotíva Košice

www.bedmintonloky.sk

email: klub@bedmintonloky.sk

Milan v rádiu Regina

Hosťom relácie Matúša Hudáka v rádiu Regina bol Milan Dratva. Vypočujte si zvukový záznam vikend_24.-25.4_sport2

© 2017 RHplus. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper